Kış boyunca ekonomik ve konforlu ısınmaya devam etmek için sistemin tamamını bakımdan geçirmeli, bu rutin işlemlere peteklerin içinin temizlenmesine ilişkin bakım işlerini de eklemelisiniz. Şebeke suyundaki kireç ve diğer yabancı maddelerin peteklerin dibinde birikmesiyle oluşan ısınma sorunları yakıt sarfiyatı artmasına rağmen ısınma kalitesinde düşüşe yol açar ki, bu sorunun çözümü peteklerdeki birikintinin temizlenmesidir. Bağcılar petek temizliği hizmetlerimizde kullandığımız özel tasarım kapalı devre yıkama makinaları ve temizleyici kimyasallar sayesinde peteklerdeki pisliği, tesisattaki birikmeyle birlikte tamamen tahliye ediyoruz. Bu dakikalar içinde hiçbir yeri kirletmeye gerek kalmadan gerçekleştirilen petek temizleme işleminin sonrasında petek yüzeyindeki ısınmayan bölümlerin, sorunsuz bir biçimde ilk günkü gibi kısa sürede ısındığını görürsünüz. Isı kaybı önlendiğinden bu durum faturalara düşüş olarak yansırken ısınma konforunuz da fark edilecek oranda artar.

Ekonomik Isınmanın Yolu Petek Temizliği

Sistemde biriken kireç ve pislik, sıcak suyun olması gereken hızla devridaim etmesini engeller. Ayrıca peteklerin dibine çöken pislik, bu bölümlere sıcak suyun hiç ulaşmamasını sağlar. Sıcak su peteklerin tamamına değil, sadece belli bir yüzeye ulaştığı için tüm petek yüzeyi ısınmadığı için ev ve işyerinizde siz de olması gereken konforla ısınamazsınız. Yakıt sarfiyatının artmaması için bu aşamaya gelmeden Bağcılar petek temizliği servisimizle iletişime geçmenizi ve her sene aksatmadan peteklerinizin genel temizliğini yaptırmanızı öneririz. Düzenli aralıklarla yapılan ve peteklerin içiyle birlikte kapalı devre olarak gerçekleştirilen petek temizleme işlemiyle tesisatın da temizlendiği bakım işlemleri sadece sistemin kullanım ömrünü uzatmaz, yakıt sarfiyatının minimal seviyede kalmasını yani harcamanızın asgari olmasını da sağlar.

En Uygun Fiyat ve Memnuniyet Garantisi

Bütçenizi zorlamanıza gereken bırakmayacak, çok uygun fiyatlarla hizmet veren Bağcılar petek temizliği servisimizden kışa girmeden önce hizmet almanız yaşanabilecek arızaların önlenmesi açısından önemlidir. Bu gibi kireç ve pislik birikmesinin tıkanmalara sebep olduğu durumlarda arızanın giderilmesi için çok daha yüklü harcama yapmanız gerekirken firmamızın cüzi fiyatlı temizlik hizmetleri, bu ve benzer sorunların yaşanmamasını sağlar. İlçe genelinde hafta sonu dâhil, ihtiyacınız olan her zaman bir telefonla hizmetlerimizden uygun fiyatlarla ve memnuniyet garantisiyle yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve merak ettiğiniz her türlü konuda danışmak için telefon açabileceğiniz gibi, sorularınızı iletişim sayfamız üzerinden de bize 7/24 ulaştırabilirsiniz.