Isıtma sisteminizden kış boyunca maksimum verimle yararlanmak için peteklerinizi temizlettirmelisiniz. Sistemin kullanım ömrünü uzatmakla beraber yakıt sarfiyatının minimum seviyeye indirgenmesini ayrıca ısınma konforunuzu da dramatik bir oranda arttıran bu bakım işlemi konusunda Bahçelievler petek temizliği servisimiz sizlere en uygun fiyatları sunmakta, üstelik hizmet garantisi vermektedir. Bakım görmeden kullanımın sürdürülmesi durumundaysa şebeke suyundaki kireç ve diğer yabancı maddeler peteklerin dibinde birikmeye ve tesisatta tıkanıklıklara sebep olur. Suyun ulaşmasını engelleyen balçıklaşma neticesinde peteklerin alt kısmına ulaşamayan sıcak su, bu kısmın olması gereken miktarda ve hızda ısınmasını önler. Peteklerin tamamının ısınmaması sizin de eviniz ve işyerinizde konforlu şekilde ısınamamanız anlamına gelir ki, daha fazla ısınmak için petek temizleme yaptırmak yerine sistemin çalışma derecesini arttırmanız faturaların da aydan aya kabarmasına yol açar.

Petek Temizliğiyle Kış Boyu Ekonomik Isının

Kışın soğuk günlerinde peteklerdeki ısınma problemleri yüzünden ısınma konforunuzdan olmamak ve sürekli artan faturalar yüzünden bütçenizin sarsılmaması için petek temizleme işlemini kış gelmeden yaptırmalısınız. Peteklerin dip kısmına çöken, tesisattaki su geçişlerinin daralmasına ve sonraki süreçte tıkanmasına neden olan kireç ve diğer yabancı maddelerin yoğunlaşmasına fırsat vermeden kış öncesinde servis ekibimizden yardım almanız durumunda sistem maksimum verimle çalışmayı sürdürür. Yakıtın kullanımıyla ısıtılan suyun peteklerin tamamını, eşit oranda ve aynı sürede dolaşması gerekirken petek içi birikmeler yüzünden belli bölümlere sıcak suyun hiç ulaşamaması; sistemin ürettiği ısı enerjisinin tamamından faydalanamamanız anlamına gelir. Üretilen ısının tamamından faydalanarak, konforlu ve mümkün olduğunca ucuza ısınmak için Bahçelievler petek temizliği servisimizden alacağınız hizmet bunların yanı sıra tıkanıklıklara bağlı arızaların da oluşmadan önlenmesini sağlar.

Petek Temizliğinde En Avantajlı Fiyatlar

Memnuniyet garantili petek temizleme hizmetleri sunan firmamız hizmet bedelinin de sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğundan, piyasanın en cazip fiyatlarıyla en kaliteli hizmetleri bir araya getiriyor. Bütçenizi zorlamaksızın, peteklerdeki birikme ve tesisattaki tıkanıklıklardan kaynaklanan arızalarda yapacağınız onarım harcamalarıyla kıyaslanmayacak kadar cüzi fiyatlarla hizmet veren Bahçelievler petek temizliği servisimizden yalnızca bir telefonla randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize danışma hattımız üzerinden hemen ulaşabileceğiniz gibi haftanın tüm günleri iletişim sayfamız üzerinden de bize ulaşabilir, fiyatlarımız veya hizmetlerimiz hakkında dilediğiniz konuda daha fazla bilgi alabilirsiniz.