Ev ve işyerinizde kış sonuna kadar konforlu ve her ay biraz daha yükselen faturalardaki gereksiz artışı dert etmeden geçirmek için cihazın bakımı kadar peteklerin bakımına da önem vermelisiniz. Sistemin ısı iletim elemanı olarak en önemli parçalarından olan peteklerde kireç ve pislik birikmesi, sıcak su akışının olması gerektiği şekilde yapılmamasına ve dolayısıyla ısı kayıplarına yol açar. Bu problemin ilerlemeden çözülmesini sağlayan Başakşehir petek temizliği servisimizse temizliği kapalı devre yapmakta, hiçbir sistem ve tesisat parçasını sökmeden yani size en küçük zahmet vermeden petek içindeki tüm birikmeyi tesisattan tahliye etmektedir. İthal temizlik makinaları ve özel formüllü kimyasal çözücülerle gerçekleştirdiğimiz petek temizleme işleminden sonra sistemin verimliliği ilk günkü haline geri döner, dolayısıyla peteklerdeki birikmeden kaynaklı ısınma konforundaki düşüş sorunu da giderilmiş olur.

Peteklerinizi Şimdi Temizlettirin Kış Boyu Ekonomik Isının

Konforlu ısınma konusunda yaşanan sorunları aşmak üzere ev ve işyerindeki ısıtma sisteminin daha yüksek derecede çalıştırılması geçici bir çözüm olmakla birlikte yakıt sarfiyatının artışından kaynaklı ısınma maliyeti de yükseltir. Her ay faturalarınız biraz daha kabarırken doğru düzgün ısınamıyor ve cihazın bakımını yaptırdığınız için sorunun cihazdan kaynaklanmadığından eminseniz muhtemelen petek temizleme için servis ekibimize başvurmanız gerekiyordur. Petekleri ve sistemin herhangi bir parçası sökmeden tesisata bağladığımız yıkama makinaları sayesinde peteklerin içindeki kireç ve pislik birikintisini tamamen tahliye ediyor ve bu sayede ısınma maliyetinin optimum seviyede tutulmasına yardımcı oluyoruz. Başakşehir petek temizliği ekibimizin gerçekleştirdiği bu işlemden hemen sonra uzun süre temizlenmediğinden alt kısmı ısınmayan peteklerin, temizlik biter bitmez eskisi gibi kısa sürede ısındığını fark edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Memnuniyet Garantili Petek Temizleme Hizmetleri

Bütçenizi düşünerek piyasanın en cazip fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize petek temizleme konusunda memnuniyet garantili hizmetler sunuyor, bu sayede kış boyunca faturalarda gereksiz artışlar ve ısınmayla ilgili sorunlar olmadan ısınmanızı sağlıyoruz. Sistemin ve peteklerin kullanım ömrünü uzatan bu temizlik işlemini son teknolojiye sahip, özel tasarım ekipmanlar ve temizlik ürünleriyle gerçekleştiren Başakşehir petek temizliği servisimizden randevu için bir telefon açmanız yeterli. Servis ekibimiz dakikalar içinde tesisata bağlı tüm petekleri aynı anda temizlediğinden bu temizlik işlemi esnasında size herhangi bir rahatsızlık verilmez, zemin kirli suyla kirlenmediğinden kapsamlı temizlik işleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Servis ekibimizin sunduğu hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman telefon açabileceğiniz gibi iletişim sayfamız üzerinden de bize 7/24 ulaşabilirsiniz.