Ev ve işyerinizde kullandığınız ısıtma sisteminin bakımını her sene düzenli yaptırmanıza karşın ısınma kaliteniz düşüyor ve daha konforlu ısınmak için sistemi daha uzun süre, daha yüksek derece kullandığınız için faturalarınız sürekli artıyorsa sorun yüksek ihtimalle peteklerdedir. Şebeke suyundaki kirecin ve diğer yabancı maddelerin petek içinde birikmesiyle oluşan ısınma sorunlarından dakikalar içinde kurtulmanızı sağlayan Bayrampaşa petek temizliği servisimiz, kapalı devre olarak etrafı kirletmeden ve sistemin herhangi bir parçasını da sökmeye gerek olmadan bu soruna uzun süreli çözüm getirir. Peteklerde biriken ve balçıklaşarak, sıcak su akışına engel olan tüm pisliği tesisattan tahliye eden servis elemanlarımız bu işlemde Alman mühendislerinin tasarladığı, sektörün en kaliteli yıkama makinaları ve özel formüllü ithal petek temizleme ürünleri kullanmaktadır. Peteklerdeki ve tesisattaki birikmenin bir kısmını değil, tamamını temizlediğimiz için sıcak su akışı olması gerektiği gibi sekteye uğramadan sağlanır ve bunun sonucunda petekler hızla, sorunsuz bir şekilde ısınır.

Petek Temizliğini Düzenli Yaptırın, Kış Boyu Ucuza Isının

Peteklerde biriken pislik ve kireç tortusu aylar boyunca bu birikme süreci kesintisiz devam ettiğinden belli bir aşamanın ardından yoğunlaşmış, balçık kıvamlı katmanlar oluşmasına neden olur. Sıcak suyun aşamadığı bu yoğun katman yerçekimiyle peteklerin dibinde birikir ki, peteklerdeki ısınma problemi de öncelikli olarak dip kısımda görülür. Petek temizleme işleminin yapılmaması durumunda geçen yıllar içinde peteklerin alt bölümündeki ısınmayan yüzey alanı genişler ve üretilen ısının iç mekâna iletilmesi de güçleşir. Bu durum neticesinde sistemi daha yüksek derece çalıştırarak peteklerin üst kısmını daha sıcak hale getirmeniz ısınma konforunuzu arttırırken beraberinde yakıt sarfiyatını yani harcamanızı da arttırır. Bayrampaşa petek temizliği servisimizin profesyonel çözümlerinden düzenli faydalanmanız, kışa girmeden yani ısıtma sisteminin her gün kullanılacağı dönem başlamadan petekleri temizlettirmeniz halindeyse sorun hiçbir zaman bu raddeye varmaz.

Düşük Harcamayla En Konforlu Şekilde Isınmak İçin

Peteklerin ve tesisatın tamamen pislik ve kireç birikintilerinden arındırıldığı petek temizleme işleminden sonra sisteminiz ilk günkü yüksek verimliliğini geri kazanır. Her ay gereksiz yakıt sarfiyatından dolayı daha fazla fatura ödemeyeceğiniz için kısa sürede kâra geçmeye ve üstelik konforlu bir biçimde ısınmanın keyfini sürmeye başlarsınız. Bayrampaşa petek temizliği servisimiz kısa sürede ve en pratik yoldan bu bakım işlemini gerçekleştirdiği gibi siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Memnuniyet garantili ve her bütçeye uygun fiyatlı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için dilediğiniz zaman telefon açabilir veya iletişim sayfamız üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.