Şebeke suyundaki kireç ve diğer yabancı maddelerin peteklerde, tesisatta birikmesinden kaynaklanan ısınma sorunlarına uzun süreli çözüm getiren Beykoz petek temizliği servisimiz bu periyodik yaptırılması gereken bakım işlemi olabilecek en zahmetsiz, hızlı ve aynı zamanda ekonomik yoldan gerçekleştiriyor. Kapalı devre olarak peteklerin tamamını aynı anda, tesisatla birlikte kireç birikintisi ve pislikten arındıran servis ekibimiz bu işlemi hem dakikalar içinde tamamlamakta hem de temizlik esnasında kirli sular zemine akmadığından hiçbir yeri kirletmemektedir. Kısa sürede tamamlanan petek temizleme işlemi peteklerin dip kısımlarındaki ısınma sorunlarından uzun süre boyunca geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda hem peteklerin hem de ısıtma sisteminin ömrünü uzatır.

Kış Soğuklarında Ucuza Isınmanın Yolu Petek Temizliği

Peteklerin dip kısmında biriken kireç tortusu ve pislik zamanla yoğun kıvam alarak, su akışını engelleyen bir katmana dönüşür. Sistemin ısıttığı suyun tesisat üzerinden peteklere geldikten sonra dip kısımdaki pislik sebebiyle alt kısmı ısıtmaması, tüm yüzey alanı doğru düzgün ısınmayan peteklerin sizi de konforlu bir biçimde ısıtamayacağı anlamına gelir. Petek temizleme işlemi yapılmaksızın bu gibi yoğun birikmelerden kaynaklı problemlerin basit uygulamalarla aşılmasıysa mümkün değildir. Yoğunlaşmanın oranı arttıkça sıcak suyun ulaşamadığı yüzey alanı yani peteklerin soğuk kalan bölümü de genişleyecek, dolayısıyla ciddi oranda ısı kaybı yaşanacaktır. Daha fazla ısınmak için sistemi daha uzun süre ve yüksek derecede çalıştırabilir ancak bu şekilde yakıt sarfiyatı arttığı için daha yüksek harcama yaparken aynı zamanda kapsamlı arızalara ilişkin riski de göze almış olursunuz. Beykoz petek temizliği servisimizden alacağınız hizmetse bu tür sorunları hiç yaşamamanızı çünkü sorunun bu raddeye varmadan petek ve tesisattaki pisliğin temizlenmesini sağlar.

Beykoz Genelinde Bir Telefon Kadar Yakınız

Servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize haftanın tüm günleri en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmakta, petek temizleme hizmetlerinde modern yıkama makinaları ve ithal temizlik ürünleri kullanmasına karşın piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Kış mevsiminde peteklerdeki birikme yüzünden ısınma sorunları yaşamamak ve sürekli artan faturalar yüzünden bütçenizin sarsılmamasını istiyorsanız Beykoz petek temizliği servisimizden biran önce randevu almanızda yarar var. Bir telefonla müşteri temsilcilerimize ulaşabileceğiniz gibi servis ekibimizden randevu almak veya petek temizliğine ilişkin tüm sorularınız için telefon açabilir, iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.