Uzman ekiplerimiz eviniz, işyeriniz, apartmanınız, ofisinizdeki ısıtma sistemlerinin petek temizliğini kusursuz şekilde yapıyor. Çatalca petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde sadece bir telefonla tesisat ekibimizden randevu alabilir, eviniz veya işyerinize gelen ekibimizin hiçbir peteği sökmeden dakikalar içinde ısıtma sisteminizin bakımını ve petek temizliğini yapmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı çalışan ve kullandığı modern yıkama makinalarıyla, eskiden olduğu gibi petekleri sökmekle zaman kaybetmeyen tesisat ustalarımız petek içi birikintinin tamamını tek seferde ve geride kalıntı kalmayacak şekilde temizler. Kapalı devre petek temizliği yaptığımız için bu temizlik işlemi zahmetsizce halledilir ve aynı zamanda tesisatta kaç petek olursa olsun tüm peteklerin içi aynı anda temizlenir. Buysa merkezi ısıtma sistemlerinin temizliği açısından büyük avantaj sağlar.

Merkezi ısıtma sistemlerinin kullandığı apartmanlarda petek temizliği yapan servis ekibimiz, her katta onlarca petek bile olsa tüm petekleri aynı anda temizlediği için apartman sakinlerini rahatsız etmeden birkaç saatte temizliği bitirir. Bu temizlik işleminin yapılmaması durumunda birkaç ay içinde büyük oranlı ısı kayıpları ya da arızalarla karşılaşmasanız bile peteklerin içinde birikmenin devam ettiğini unutmayın. Bu sebeple Çatalca petek temizleme servisimiz en geç iki senede bir, sonbaharın gelmesiyle beraber peteklerinizi temizlettirmenizi önerir.

Sistemin ömrünü uzatan ve ayrıca arızaların önüne geçen bir işlem olan petek temizleme aslında peteklerin belli bir bölümü tamamen soğuk kaldığında soruna çözüm getiren bir tamirat değildir. Bunun tam aksine peteklerin bu gibi problemler yaşanmaması ve yılın her mevsimi kusursuz çalışması için periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Birkaç yıl içinde peteklerdeki birikmeler ısı kayıplarına ve bu ısı kayıpları da yakıt sarfiyatında dramatik artışlara neden olabileceğinden, ısıtma sisteminizden maksimum performansı almak adına kış gelmeden bizimle iletişime geçin. Deneyimli servis ekibimiz tarafından sunulan Çatalca petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde yüksek harcamaları düşünmenize gerek kalmıyor. İlkbaharın sıcak günleri başlayıncaya kadar ısıtma sisteminizden maksimum verimi almak ve aynı zamanda her ay biraz daha yükselen faturaları dert etmemek istiyorsanız biran önce petek temizliği için firmamızın uzman ekiplerle ve memnuniyet garantisiyle sunduğu hizmetlerden yararlanın.