Kış mevsiminin soğuklarında ısıtma sisteminizden maksimum verimle ve en düşük harcamayla faydalanmak, ev ve işyerinizde konforlu ısınmanın keyfini sürmek için sistemin bir bütün olduğunu ve buna ısı iletim elemanı olan peteklerin de dâhil olduğunu unutmamalısınız. Cihaz parçaları gibi düzenli bakım görmesi zaruri olan petekler, içinde su akışına mani olan kireç ve pislik kalıntıları olmadığı takdirde üretilen ısıyı asgari kayıpla ve en hızlı şekilde iç mekâna aktarabilir. Petek içi birikintilerden kaynaklı ısı kayıpları yüzünden yaşanan ısı kayıpları ve buna bağlı fatura artışlarını önleyen temizlik işlemi konusunda sizlere en pratik çözümü sunan Esenyurt petek temizliği servisimiz, yaklaşık bir saat içinde tek peteği bile sökmeden temizlik işlemini kapalı devre olarak yapar. Tesisata bağlı olan bütün peteklerin dışardan tesisata bağlanan petek temizleme makinasıyla tek seferde temizlendiği bu işlemde etrafa kirli su akıtılmaz, hiçbir yer kirletilmeden ve saatlerce petekleri sökmekle uğraşmadan soruna uzun vadeli çözüm getirilir.

Ekonomik Isınmak İçin Peteklerinizin Temiz Olması Gerekir

Peteklerin metal yüzeylerine şebeke suyundaki kireç tutunduğundan ve diğer yabancı maddelerin de peteklerin iç kısmında birikmesiyle dip kısımda yoğun tortu tabakaları oluşur. Servis ekibimizin çok uygun petek temizleme fiyatları ile sunduğu pratik çözümlerden faydalanmamanız ve sistemi bu şekilde kullanmayı sürdürmeniz durumda ilk sene büyük bir sorunla karşılaşmasınız bile zamanla bu tortu tabakası daha da yoğunlaşır. Peteklerin dibinde biriken pislik ve kireç kalıntıları balçıklaşmış, yoğun tabakalara dönüştüğündeyse tesisattan gelen sıcak su peteklerin alt kısmına ulaşamaz hale gelir. Bu gibi bir durumda peteklerin alt bölümü sıcak suyla hiç temas etmediğinden bu bölümler tam olarak ısınamaz ki, petek temizleme işlemi yapılmaması durumunda sorun her geçen gün biraz daha artacak ve arıza riski de günden güne yükselecektir. Peteklerin tamamı eşit miktarda ve aynı hızda ısınmadığında mekân da olması gereken verimlilikle ısınmayacağından ev ve işyerinizde sistemi daha yüksek derecelerde çalıştırmaksa ısınma sorununa çözüm getirirken faturaların kabarmasına yani ısınma maliyetinizde dramatik bir artışa yol açar. Esenyurt petek temizliği servisimiz bu sebeple ev işyeri fark etmeksizin periyodik olarak her yıl peteklerinizi temizlettirmenizi önermektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız

Servis ekibimizin profesyonel ekipmanlar ve uzman çalışanlarla sunduğu petek temizleme hizmetlerinden ilçe genelinde, hafta içi sonu fark etmeden sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz. Piyasanın en uygun petek temizleme fiyatları ile sizlere hizmet veren temizlik ekibimiz ayrıca bu temizlik işlemini size en küçük zahmet vermeden, petekleri sökmeden gerçekleştirir. Esenyurt petek temizliği servisimizden hemen randevu almak veya hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman telefon açabilirsiniz.