Isıtma sisteminizin verimli çalışmayı sürdürmesi ve kış soğuklarında asgari harcamayla, en yüksek konforla ısınmayı sürdürmek için peteklerinizin temizliğini düzenli yaptırmalısınız. Alanında uzman, deneyimli çalışanların görev aldığı Gaziosmanpaşa petek temizliği servisimiz yeni nesil yıkama makinalarıyla petekleri sökmeden ve tamamını tek yerden tesisata bağlanan yıkama makinası aracılığıyla, size en küçük zahmet vermeden temizler. Bu temizlik işleminde kullanılan yıkama makinaları Alman mühendislerce tasarlanmış ve bu işi kuruşuz şekilde yapmayı sağlayan, gelişmiş ekipmanlar olduğu gibi petek temizleme ekibimiz kendi patentine sahip ithal temizlik ürünleriyle temizlik yapmaktadır. Dakikalar içinde peteklerdeki tüm birikintinin çözüldüğü ve çift yönlü yıkama makinasıyla kalıntı bırakılmayacak şekilde tesisattan tahliye edildiği temizlik işlemi sonrasında peteklerin tamamı, tekrar aynı hızda ve tüm yüzey oranı eşit miktarda olacak şekilde ısınmaya başlar.

Isıtma Sisteminizin Periyodik Petek Temizliği

Şebeke suyundaki kirecin ve diğer pek çok yabancı maddenin çökmesiyle petek dibinde oluşan tortudan kaynaklı ısı kayıpları, zamanla tortu tabakasının yoğun katmanlar halini almasıyla ısı verimliliğinde ciddi fark yaratacak düşüşlere neden olur. Servis ekibimizin son derece uygun petek temizleme fiyatları ile sunduğu pratik çözümlerden yararlanmak yerine ısıtma sistemini bu şekilde kullanmayı sürdürmeniz, kullanımla birlikte peteklerdeki birikme oranı artacağından aydan aya ısı kaybının da artması anlamına gelir. Sıcak suyun peteğin tamamını dolaşmasını engelleyen, alt bölümdeki yoğunlaşmış pislik katmanı sebebiyle sıcak suyun sadece üst kısmı ısıttığı bu durumda peteğin tüm yüzey alanı eşit ve aynı hızla ısınmadığından sizin de konforlu ısınmanız mümkün olmaz. Gaziosmanpaşa petek temizliği servisimizin pratik temizlik hizmetleriyle peteklerdeki birikme ne kadar yoğun olursa olsun tüm kireç ve pislik katmanı kısa sürede çözünerek, yıkama makinasının yardımıyla tesisattan tahliye edilir.

Faturaları Dert Etmeden Isınmak İçin

Peteklerdeki birikmeden kaynaklanan ısı kayıpları, tamamı eşit miktarda ve hızda ısınmayan petekler yüzünden ısınma konforunuzdan her geçen ay biraz daha düşüşe yol açacaktır. Nitekim petek temizleme işlemi için servis ekibimize başvurmamanız durumunda ısınmak için sistemin çalışma derecesini yükseltmeniz, daha uzun saatler sistemi çalıştırmanız ısınma sorununuzu çözebilmesine karşına faturalarda hatırı sayılır artışa yol açar. Avantajlı petek temizleme fiyatları sunduğumuz hizmetlerimizden kış öncesinde faydalanmanız durumunda her ay kabarık faturalara, ekstradan yüzlerce lira harcamanıza ve ısınma konforunuzdan olmaya gerek kalmaz. Servis ekibimizin hizmetleriyle ilgili daha kapsamlı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimizi dilediğiniz zaman arayabilir, Gaziosmanpaşa petek temizliği servisimizden hemen randevu alabilirsiniz.