Kış soğuklarında doğru düzgün ısınmayan petekleriniz yüzünden yaşadığınız ısınma sorunlarını aşmak için sistemi daha yüksek derecede ve uzun süre çalıştırmanız ancak geçici bir çözüm olur ve yakıt sarfiyatındaki artış neticesinde ay sonunda hayli kabarık bir faturayla karşılaşmanıza yol açar. Gereksiz yere kış boyunca her ay fazladan onlarca lira harcamamak için Kağıthane petek temizliği servisimizin sunduğu pratik ve oldukça ekonomik hizmetlerden kışa girmeden önce yararlanabilirsiniz.  Peteklerin tamamını, tesisata dışardan bağlanan Alman mühendisliğinin ürünü son model yıkama makinalarıyla temizleyen servis ekibimiz, petek içindeki kireç ve pisliği kalıntı bırakmayacak şekilde tüm tesisattan tahliye eder. Bu temizlik işlemiyle petek içi birikintinin yüksek miktarda ısı kaybına yol açması önlenir. Petek temizleme işlemini ertelemeniz durumunda kısa sürede ileri derece ısı kaybına bağlı sorunlar yaşamasanız bile her geçen ay peteklerdeki birikme miktarı artacağından, boşa giden ısı enerjisi miktarı da artacaktır.

Ev ve İşyerinizdeki Isıtma Sisteminin Petek Temizliği

Konforlu ve mümkün olan en düşük harcamayla ısınmayı sürdürmek için cihaz elemanlarının periyodik bakım görmesi gerekirken peteklerin, ısı iletim elemanı olarak ısıtma sisteminin bir parçası olduğunu ve düzenli bakımdan geçmeleri gerektiğini unutmayın. Bu bakım işlemini cep yakan harcamalar yapmanızı gerektirmeyecek kadar düşük petek temizleme fiyatları ile gerçekleştiren firmamız kış boyunca verimlilik kaybı olmaksızın ısınmanızı sağlar. Şebeke suyundaki kirecin ve diğer maddelerin petek içinde birikmesi kısa sürede büyük bir problem olmamasına karşın zamanla birikme yoğunlaşır ve sıcak suyun peteklerin alt bölümüne ulaşmasını engeller. Peteklerin her yeri eşit miktarda ve aynı süre zarfında ısınamadığında sizi de konforlu biçimde ısıtması mümkün olmayacaktır. Ayrıca bu gibi yoğunlaşmış birikmelerde petek temizleme işleminin ertelenmesi tıkanmalara bağlı arıza riskini de artırır.

Konforlu ve Ucuza Isınmanın Yolu

Peteklerinizdeki birikintilerin ısı kayıplarına bağlı ısınma maliyeti artışa neden olmaması için peteklerin alt kısmında geniş yüzey alanlarının soğuk kalmasını beklemeden, sorun yaşamamak için Kağıthane petek temizliği servisimizden randevu almanızı öneririz. Zira peteklerin ısınmasıyla ilgili bir sorun oluşmasını bekleyip, ısı kaybı ileri dereceye vardıktan sonra petek temizliği için yardım istemeniz durumunda aradan geçen aylar boyunca sürekli gereksiz yere yüklü faturalar ödemiş olursunuz.

İlçe geneline haftanın tüm günleri servis hizmet veren, ev ve işyerlerinizdeki ısıtma sistemlerinin petek temizliğini kapalı devre olarak yaptığı için etrafı kirletmeden çalışan ve dakikalar içinde tesisata bağlı tüm petekleri temizleyen servis ekibimizden randevu almak için bir telefon açmanız yeterli. İletişim sayfamızı tıklayarak ya da müşteri temsilcilerimize telefon açarak Kağıthane petek temizliği servisimizin profesyonel hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.