Isıtma sisteminizin performans kaybı yaşamaksızın, kış boyunca konforlu ve çok daha önemlisi faturalarda gereksiz artışa neden olmadan çalışması için cihaz gibi petekleri de düzenli bakımdan geçirmelisiniz. Bu bakım işlemlerinin en önemlisi olan temizlik konusunda sizlere profesyonel çalışanlar ve ekipmanlarla memnuniyet garantili hizmetler sunan Maltepe petek temizliği servisimiz, tek seferde tesisata bağlı bütün petekleri ve sökme işleriyle uğraşmadan kapalı devre olarak temizler. Temizlik işlemiyle birlikte peteklerin dibindeki tüm çamurlaşma ve kireç birikintileri temizlendiğinden, sıcak su hiçbir engelle karşılaşmadan peteklerin tamamını eşit oranda ve hızla ısıtmaya başlar. Isı kayıplarının uzun süreliğine önlendiği petek temizleme hizmetleri sayesinde faturalarınız aydan aya gereksiz yere artmaz ve kış boyunca mümkün olan en düşük harcamayla, en kaliteli şekilde ısınırsınız.

Petek Temizliği Performans Kaybını ve Arızaları Önler

Sıcak suyun peteklerin tamamını dolaşamaması durumunda, peteklerin dibindeki çamurlaşma ve kireç artıkları ısınma konforunuzda dramatik bir düşüşe neden olmaya başlar. Maltepe petek temizliği ekibimizden bu fark edilir oranda performans kayıpları yaşanmadan hizmet almanız durumundaysa sorun yaşamadan, kış boyunca ısıtma sisteminizin ev ve işyerinizi maksimum verimlilikle ısıtmasını sağlarsınız. Peteklerin tüm yüzey alanı eşit miktarda ısınmadığında veya alt bölümlerin ısınması, üst kısma nazaran çok daha uzun sürdüğünde sizin de ev ve işyerinizde rahatça ve ekonomik yoldan ısınmanız mümkün olmayacaktır.

Sistemin çalışması süresinin ve derecesinin arttırılması ise ısınma sorununa çözüm sunabilirken daha fazla yakıt kullanılmasıyla faturalarda hatırı sayılır artışa ve her ay yok yere daha fazla harcamanıza yol açar. Oysa petek temizleme fiyatları konusunda sizlere çok makul seçenekler sunan firmamızdan yardım almanız durumunda, bu yüksek harcamaları her ay yapmak zorunda kalmaz ve ayrıca ısınmayla ilgili hiçbir sorun da yaşamazsınız.

Kış Öncesinde Petek Temizliği İçin Randevu Alın

Kışa girmeden önce tıkanıklıklara bağlı arızalarla karşılaşmamak ve performans kayıplarına bağlı ısınma maliyeti artışı yüzünden bütçenizin sarsılmaması için sunduğumuz petek temizleme hizmetleri için uzman ekibimizden randevu alın. Kapalı devre temizlik yapan, özel tasarım yıkama makinaları ve patentli temizlik ürünleriyle bu işi mümkün olan en pratik şekilde ve en kısa sürede yapan servis ekibimiz sistemdeki bütün petekleri aynı anda temizler. İşinde uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan Maltepe petek temizliği ekibimizden randevu almak ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz zaman telefonla ve sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.