Isıtma sisteminizin performans kaybı yaşamadan, kış boyunca ekonomik ve konforlu bir şekilde ısıtmayı sürdürmesi için peteklerin belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Petek diplerinde oluşan çamurlaşmadan kaynaklı ısınma sorunlarının ilerleyen süreçte peteklerin dip kısımlarının tamamen soğuk kalmasına ve dolayısıyla ısınma maliyetinde ciddi artışa sebep olması mümkündür. Bu aşamaya varmadan ısıtma sisteminden ilk günkü performansla yararlanmayı sürdürmek için kış mevsiminin soğukları başlamadan önce Ümraniye petek temizliği servisimizden randevu almalısınız. Peteklerdeki çamurlaşmayı ve kireç birikmesiyle oluşan, sıcak su geçişini önleyen katmanı kapalı devre çalışan yıkama makinalarıyla temizleyen firmamız böylece eskisi gibi kapsamlı temizlik için petekleri sökmekle uğraşmıyor. Etrafın kirlenmediği petek temizleme hizmetleri esnasında size herhangi bir rahatsızlık verilmediği gibi tüm temizlik işlemi ortalama bir saatte tamamlanmaktadır.

Isıtma Sisteminizin Periyodik Petek Temizliği

Düzenli yapılmadığı takdirde peteklerdeki birikmesinin artmasıyla birlikte ısı kaybının da artması söz konusu olduğu için Ümraniye petek temizliği servisimizden hizmet almayı erteleyerek, her ay biraz daha artan ısı kaybı sebebiyle daha az ısınmak için daha fazla harcama yapmış olursunuz. Şirketimizin petek temizleme fiyatları ise çok cüzi bir seviyededir ki, aylar boyunca fazladan yapacağınız harcamayı uzun vadeli düşündüğünüzde temizlik işlemini ertelemenin bütçeniz açısından ne kadar dezavantajlı olduğunu daha iyi anlarsınız. Peteklerde biriken kireç ve pislik zamanla dip kısımda birikerek, suyun geçişini engelleyen yoğun bir tabaka dönüşür ve bu durumun giderilmesinin tek yolu petek içi birikintinin temizlenmesidir. Petek temizliği, bu sorunun ortaya çıkmasını önleyen dolayısıyla peteklerdeki birikme bu derece önemli bir probleme dönüşmesin diye düzenli yapılması önerilen bir bakım işlemidir.

Asgari Harcamayla Azami Oranda Isınmak İçin

Peteklerin kusursuz biçimde ısınması, sistemin ürettiği ısı enerjisinden asgari kayıpla istifade etmenizi sağlar. Kış soğuklarında nedensiz yere artan faturalara karşın eskisi gibi konforla ısınamıyor ancak cihazınızın bakımını da aksatmıyorsanız sorun kuvvetle muhtemel peteklerden kaynaklanıyordur. Yüklü bir harcama yapmanızı gerektirmeyen, ortalama bir saatte ve üstelik etrafı çamurlu suyla kirletmeden bu bakım işlemini pratik yoldan yapan Ümraniye petek temizliği servisimizden bir telefonla hemen randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize sorularınız ve randevu talepleriniz için dilediğiniz zaman telefon açabileceğiniz gibi iletişim sayfamızı tıklayarak da bize ulaşabilirsiniz.