Ev ve işyerinizde kullandığınız, kış boyunca konforla ısınmanızı sağlayan ısıtma sistemi gibi peteklerin de periyodik olarak bakımdan geçmesi yani peteklerin tüm iç yüzeyi temizlenmelidir. Bakım işlemlerinin en önemlilerinden olan ve ısınma sorunlarının ortaya çıkmasını, ısınma maliyetindeki artışı önleyen bu bakım işlemini profesyonel ekipmanlarla gerçekleştiren Zeytinburnu petek temizliği servisimizden kış öncesinde randevu alarak kış sonuna dek performans kaybı olmaksızın ısınmayı garantileyebilirsiniz. Kireç ve diğer artık maddelerin birikmesiyle peteklerin içinde oluşan tortu tabakasının zamanında temizlenmemesi durumunda peteklerin alt kısmı tamamen soğuk kalabilir ve bu gibi sorunun ilerlediği durumlarda kapsamlı temizlik işlemleri zaruridir. Sunduğumuz petek temizleme hizmetleri bu tür sorunların çözümünden ziyade durumun bu raddeye varmamasını ve ısıtma sisteminizden ilk günkü maksimum verimlilikle faydalanmayı sürdürmenizi sağlar.

Periyodik Petek Temizliğiyle Ekonomik Isınırsınız

Isınma konforunuzun düşmesini ve faturaların artmasını beklemeden Zeytinburnu petek temizliği servisimizin pratik çözüm sunan hizmetlerinden faydalanmanız, verimlilik kaybına fırsat vermeden ekonomik ısınmaya devam etmenizi sağlar. Bu işlemin ertelenmesi durumunda peteklerin içinde biriken kireç ve diğer yabancı maddelerin miktarı artacağından, kaybolan ısı miktarı da artacak ve ısınmak için daha fazla harcama yapmanız gerekecektir. Uzun vadede her ay biraz daha fazla harcama yapacağınızı düşünerek, petek temizleme fiyatları konusunda sizlere çok uygun seçenekler sunan servis ekibimizden biran önce hizmet almanızda yarar var. Isınma konforunuz düşerken ısı kaybına bağlı fatura artışları sebebiyle bütçenizin sarsılmaması için petekleri kışa girmeden önce temizlettirmek üzere randevu alın.

Petek Temizliği Arızaları Önler ve Peteklerin Ömrünü Uzatır

Peteklerdeki birikinti sıcak su akışı sayesinde taşındığından tesisatın geçiş noktalarında birikmeler, kapsamlı arızaları tetikleyecek tıkanmalara yol açabilir. Tıkanıklıklardan kaynaklı arızaların onarılması yüklü harcama gerektirebildiği gibi bu gibi durumların kış ortasında yaşanması, ev ve işyerinizde ısıtma olmadığı için mağduriyet yaşamanızı da kaçınılmaz kılar. Zeytinburnu petek temizliği hizmetlerimizde kullandığımız yıkama makinalarıyla peteklerdeki birikintinin tamamı temizlenir ve bu temizlik işlemi tesisat üzerinden kapalı devre yapıldığı için tesisattaki kireç birikmesi de tahliye edilmiş olur.

Servis ekibimizden kış öncesinde yardım isteyerek, ısıtma sisteminizden ilk günkü konforla ve ısınma maliyetindeki artışları düşünmeden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Servis ekibimizden randevu almak için müşteri temsilcilerimize bir telefon açmanız yeterlidir. Servis ekibimizden en yakın tarihte hizmet almak için randevu taleplerinizi iletişim sayfamızı tıklayarak da bize ulaşabilirsiniz.